Załoga statku Pingwin Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej zaprasza pasażerów na majówkowy rejs

Zapraszamy na rejs statkiem Pingwin

Rejs statkiem Pingwin to jedna z propozycji Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej na tegoroczną majówkę. Pogoda dopisuje, sezon trwa, a nasze załogi są już gotowe, aby powitać pasażerów na pokładzie.

Jeśli więc planujecie odpoczynek nad wodą, warto zarezerwować bilet i ruszyć w rejs. To dobry sposób na spędzenie wolnego czasu, podziwianie widoków i poczucie żeglugowego klimatu.

Majówka na wodzie z Żeglugą Ostródzko-Elbląską

Majówka to idealny moment na krótszy lub dłuższy rejs. Ponadto piękna pogoda sprawia, że wyprawa statkiem staje się jeszcze przyjemniejsza.

Tym razem do wspólnego rejsu zaprasza załoga statku Pingwin:

kapitan Janusz
bosman Paweł
marynarz Jakub

Kup bilet online

Osoby, które nie mają jeszcze biletu, mogą kupić go online: bilety

Dzięki temu można szybko wybrać rejs, sprawdzić dostępne terminy i zaplanować majówkowy wypoczynek bez wychodzenia z domu.

Do zobaczenia na pokładzie

Jeśli szukacie pomysłu na wolny dzień, rejs statkiem Pingwin może być świetnym wyborem. Nasza załoga czeka, a pokład jest gotowy na pasażerów.

Ahoj i do zobaczenia na wodzie.

Statek Pingwin Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej czeka na pasażerów przy przystani